Filtruj

Diety Lecznicze

Wyświetlanie jednego wyniku

Odchudzająca i dietetyczna karma dla kota


Zwierzęta żyjące w domu mają często problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, dlatego w sklepie internetowym Marketkarma.pl w zakładce:
Dla Chorujących, przygotowaliśmy specjalną ofertę karm dietetycznych dla kotów. W asortymencie mamy też produkty przeznaczone dla tych czworonogów, które cierpią na typowe kocie choroby, m.in. nerek, dróg moczowych i schorzenia jamy ustnej. Umożliwiają one specjalistyczne karmienie pupili wymagających określonej diety. Dzięki nim zapobiega się rozwojowi stanów chorobowych i nasilaniu objawów gwarantując zwierzakowi wysoki komfort życia.

Karmy dietetyczne dla kotów kastrowanych i sterylizowanych

Na naszej stronie oferujemy wyselekcjonowane produkty żywieniowe dla zwierząt. Każda karma dietetyczna dla kota dostępna w sklepie została stworzona specjalnie z myślą o tych wybrednych czworonogach, dlatego doskonale trafia w ich wyrafinowany gust. Domowi pupile mają skłonność do nadwagi, więc warto przestrzegać dawkowania, by zapobiegać jej rozwojowi. W asortymencie mamy również zbilansowany pokarm np. dla zwierzaków z chorobami nerek, układu moczowego, zębów i dziąseł. Umożliwiają one skuteczną profilaktykę wielu schorzeń i dostarczają niezbędnych składników pokarmowych oraz witamin. Karma dla kastrowanego i sterylizowanego kota firmy Royal Canin, uwzględnia to, że pupil żyjący w domu ma niewiele ruchu i zwiększony apetyt. Ułatwia prawidłowe żywienie i zaspokaja codzienne potrzeby czworonożnych łasuchów. Specjalistyczne dietetyczne produkty żywieniowe z naszej oferty dowodzą, że zwierzę na diecie może być wesołe i delektować się każdym posiłkiem!