Filtruj

Karmy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Odpowiednie żywienie pupila jest niezwykle istotne. Dieta bogata w niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały, pozwoli na wsparcie jego kondycji i zaspokojenie wszystkich potrzeb żywieniowych. W sklepie internetowym MarketKarma.pl znajdziesz dobre jakościowo karmy dla kotów. Starannie wyselekcjonowana oferta pozwala szybko znaleźć odpowiedni pokarm dopasowany indywidualnie pod potrzeby Twojego ukochanego zwierzęcia. Mamy suchą i mokrą naturalną karmę dla kociąt, także tych z problemami trawiennymi czy cierpiącymi na różne schorzenia.

Naturalna karma dla kota

Asortyment naszego sklepu zoologicznego online obejmuje pełnowartościowy pokarm bytowy do codziennego żywienia kotów, a także mieszanki specjalistyczne (zarówno suche, jak i mokre), dla zwierząt z o specjalnych potrzebach (cierpiących na alergie, problemy skórne czy nadwrażliwość jelit). Proponujemy artykuły wiodących marek, takich jak m.in. Purina, Animonda, Royal Canin czy Hill’s. Ustalając dietę dla swojego pupila, należy w pierwszej kolejności zaczerpnąć rady lekarza weterynarii, aby mieć pewność, że wybrany produkt jest rekomendowany dla Twojego pupila. Warto kierować się również jego wiekiem, kondycją, wagą oraz rasą. Naturalna karma dla kota powinna składać się przede wszystkim z mięsa, a ponadto zawierać kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz mikroelementy – w szczególności witaminy A i D. Należy natomiast unikać podawania posiłków opartych na zbożach, oleju roślinnym, cukrach i węglowodanach. Dobra karma to taka, która pozbawiona jest konserwantów, aromatów i sztucznych barwników.

Produkty różnią się składem, gramaturą oraz ceną. Oferujemy duży wybór smaków, w galaretce, a także sosie. Sucha karma dla kociąt dostarczana jest w opakowaniach o różnych pojemnościach – od kilkusetgramowych po kilkunastokilogramowe. Zapraszamy do składania zamówień online, bez wychodzenia z domu. Robiąc zakupy na MarketKarma.pl, dostarczysz pupilowi pyszny, aromatyczny, a co najważniejsze zdrowy i odpowiednio zbilansowany posiłek. Nasza oferta jest kompleksowa, dobrze skrojona i przeznaczona dla zwierząt poszczególnych ras.