Diety Lecznicze

Wygląda, że nie możemy znaleźć tego czego szukasz.

Odchudzająca i dietetyczna karma dla psa


W sklepie zoologicznym Marketkarma.pl można zamówić m.in.
karmy dietetyczne dla psa. Są to specjalistyczne produkty przeznaczone dla zwierząt, którym z różnych przyczyn trzeba podawać posiłki:

  • wysokiej wartości odżywczej,
  • korzystnie wpływające na funkcjonowanie określonych układów w organizmie,
  • zapobiegające rozwojowi chorób.

Naszymi atutami są szeroka oferta oraz szybka dostawa. Cały asortyment dostępny na stronie internetowej można zamówić online prosto do domu. Dzięki temu właściciele czworonogów mają dostęp do najlepszych karm dietetycznych na rynku.

Specjalistyczne karmy weterynaryjne dla psów

W ofercie sklepu klienci znajdą wyselekcjonowane produkty przeznaczone dla zwierząt, które ze względu na stan zdrowia muszą przejść na dietę. Karma dietetyczna dla psów jest dostępna w formie suchej lub mokrej. W asortymencie mamy smaczne propozycje dla zwierząt w różnym wieku o indywidualnych potrzebach żywieniowych. Zaspokajają one codzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze, a ich niezwykły smak sprawia, że pupil niecierpliwie czeka na czas posiłku. Zostały one stworzone m.in. dla czworonogów:

  • po zabiegach operacyjnych, które mają zwiększone zapotrzebowanie na jedzenie o wysokiej wartości odżywczej,
  • z nadwagą,
  • u których zdiagnozowano m.in. choroby nerek, serca, cukrzycę lub obniżoną odporność.

Na naszej stronie można znaleźć specjalistyczne produkty dla zwierząt różnych ras, które smakują wszystkim, nawet najbardziej wybrednym pupilom. Każda dietetyczna karma dla psa powinna być stosowana po konsultacji z lekarzem weterynarii.