Zabawki

Wygląda, że nie możemy znaleźć tego czego szukasz.

Chcesz wypełnić swojemu ukochanemu gryzoniowi czas i pobudzić go do aktywności fizycznej? W sklepie MarketKarma.pl dostępna jest kompleksowa oferta zabawek dla fretek, które zapewnią zwierzakom mnóstwo zabawy i radości. Dużą popularnością wśród właścicieli cieszy się piłka gryzak na przysmaki dla gryzoni. To praktyczny, interaktywny gadżet, z którego podczas turlania wypadają włożone do środka smakołyki. Prezentowany asortyment jest zróżnicowany pod względem ceny oraz takich parametrów, jak: kolor, średnica i materiał. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Gryzaki na smakołyki i inne zabawki dla gryzoni

Oferowane produkty pochodzą od uznanych producentów (m.in. Trixie) i są certyfikowane jako w pełni bezpieczne dla zwierzątek domowych. Mamy wielobarwne piłki gryzaki dla małych gryzoni, które różnią się strukturą i wielkością (ta powinna być dostosowana do rozmiaru fretki). Dobrym rozwiązaniem jest zakup kilku różnych zabawek, aby zaproponować zwierzakowi znacznie więcej atrakcji w zakresie aktywności ruchowej. Dzięki nim pupil nie będzie nudził się przez wiele godzin spędzonych samotnie w klatce. Piłki wyposażone są w otwory, które pozwalają na włożenie smakołyków, ale równie dobrze fretka może je turlać niezależnie od tego, czy w środku znajdzie się jej ulubiony przysmak czy nie. Taki gadżet w formie gryzaka sprawdzi się zarówno w klatce, jak i poza nią.

Jako sklep internetowy umożliwiamy swoim klientom wygodne i szybkie zakupy online. Wszystkie zamówienia dostarczamy pod wskazany adres dostawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty. Proponujemy certyfikowane zabawki w atrakcyjnych cenach. Wybierając piłkę dla swojego gryzonia, warto jej zakup skonsultować z lekarzem weterynarii. Gryzaki powinny być wykonane z materiałów bezpiecznych i dobrej jakości (odpowiednie będzie drewno, metal, plastik czy guma). Masz pytania? Napisz lub zadzwoń. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy udzielą odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy!