Nerki

Wygląda, że nie możemy znaleźć tego czego szukasz.

Codzienne żywienie kotów z chorymi nerkami wymaga wdrożenia do ich jadłospisu produktów wzbogaconych w nefroprotekcyjne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 pochodzenia zwierzęcego. Dieta nerkowa dla kota powinna ponadto uwzględniać wysoką podaż takich minerałów i witamin, jak: L-karnityna, tauryna, białko, fosfor czy kwas foliowy. W sklepie MarketKarma.pl dostępny jest ogromny wybór karm i probiotyków, które pomogą Ci w walce o komfortowe życie Twojego pupila! Wybieraj spośród produktów renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem zarówno wśród weterynarzy, jak i właścicieli czworonogów. 

Dieta nerkowa dla kota

Proponujemy karmy suche i mokre dla wszystkich ras kotów dostępne w puszkach, saszetkach oraz wydajnych, parokilogramowych opakowaniach. Jako doświadczeni dostawcy dbamy o to, aby nasze produkty charakteryzowały się idealnie dobranymi i zbilansowanymi składnikami. Mamy mieszanki niskobiałkowe, z obniżoną ilością fosforu, za to bogate w tłuszcze oraz witaminy z grupy B i C, stanowiące podstawę pełnowartościowej kompletnej diety nerkowej. Produkty marki Royal Canin, Animonda czy Purina to gwarancja najwyższej jakości. Artykuły tych producentów dostępne są w różnych wariantach smakowych, tak aby trafiły w gusta nawet największych niejadków. Wiele z nich powstało na bazie mięsa kurcząt, ale w ofercie znaleźć można też karmy z dodatkiem wołowiny mielonej czy cielęciny. Proponujemy również jedzenie dla pupilów cierpiących na nietolerancję zbóż.

Dzięki szerokiemu, kompleksowemu asortymentowi z łatwością dobierzesz u nas jedzenie dla kota z niewydolnością nerek, gwarantujące prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Wybór konkretnego produktu należy jednak wcześniej skonsultować z lekarzem weterynarii. Warto pamiętać, że sama dieta na nic się zda bez odpowiedniego leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą sklepu MarketKarma.pl. Każdy produkt można zamówić pod wskazany adres. Szybka dostawa to dla nas priorytet! Dieta nerkowa powinna opierać się na odpowiednim postępowaniu żywieniowym. Warto ją skonsultować z lekarzem weterynarii.