Vitapol Smakers dla gryzoni - miodowy 2szt [1115]

SKU 5854 Kategorie , ,

6,19 

Brak w magazynie

Smakers® dla gryzoni – miodowy 2szt/op

 

  • idealnie uzupełnia codzienną dietę zwierząt
  • z dodatkiem odżywczego pyłku kwiatowego
  • w 80% wykonywany ręcznie
  • poddany niepowtarzalnemu na rynku procesowi suszenia w temperaturach nieprzekraczających 65ºC przez kilka godzin. Brak stosowania wysokich temperatur umożliwia zachowanie większej ilości witamin i związków mineralnych ulegających rozpadowi w przypadku stosowania innych metod suszenia, jak np. wypiek.
  • odpowiednia twardość zapewnia, że oprócz wartości odżywczych Smakersy Vitapol dbają również o regularne ścieranie zębów u gryzoni i królików

Smakers stanowi urozmaicenie i uzupełnienie diety gryzoni i królików. Jego skład został wzbogacony odżywczym pyłkiem kwiatowym, przez co jest jednym z ulubionych smakołyków. Pyłek pszczeli prócz walorów smakowych i  odżywczych charakteryzuje się właściwościami leczniczymi i wzmacniającymi odporność organizmu. Z powodzeniem można go podawać zarówno zdrowym jak i chorym lub osłabionym zwierzętom. Zawiera również len, który dobrze wpływa na przewód pokarmowy poprzez regulację trawienia.

Dawkowanie:

Podawać każdego dnia.

Skład:

mąka z ziarna pszenicy, pszenica, sorgo czerwone, owies łuskany, sorgo białe, kukurydza mielona, płatki kukurydziane, siemię lniane, orzech ziemny, pszczele produkty uboczne, drożdże. Dodatki: barwniki.

Zawartość składników analitycznych:

białko surowe % (min): 9,6
oleje i tłuszcze surowe % (min): 0,01
włókno surowe % (max): 5,4
popiół surowy % (max): 2,01
wilgotność % (max): 12
 

Producent

Vitapol

Podobne produkty