Simple Solution Pieluchy jednorazowe dla suczek L/XL 12szt.

40,61 

Brak w magazynie

Simple Solution Pieluchy jednorazowe L/XL dla suczek

Simple Solution jest światowym liderem w produkcji artykułów pielęgnacyjnych i higienicznych.

Pieluchy dla suczek mogą być stosowane w sytuacjach takich, jak cieczka, pobudliwe moczenie się, nietrzymanie moczu lub na czas podróży.
 

  • Przeznaczone dla suczek dużych ras.

  • Komfortowe i elastyczne – zawsze dopasowane do ciała suczki.

  • Regulowane zapięcie, aby zapewnić suczce maksymalny komfort.

Pieluchy są jednorazowego użytku. Specjalnie opracowane aby zapewnić suczce i opiekunowi maksymalny komfort. Proste w użyciu i skuteczne – połączenie dwóch szczelnych barier i superchłonnego wnętrza sprawia, że suczka ma sucho, a mocz nie wydostanie się na zewnątrz. Dodatkowo wskaźnik wilgotności pozwoli określić czas, kiedy należy zmienić suczce pieluchę.

Dopasowane:

Pieluszki wykonane z unikalnego, rozciągliwego materiału, który wygodnie dopasowuje się do Twojego zwierzaka. Dzięki otworowi na ogon oraz długim skrzydełkom, pielucha nie zsunie się, nawet gdy suczka się porusza.

Wysoka chłonność:

Superchłonny rdzeń tych pieluszek został specjalnie zaprojektowany do zatrzymywania całej wilgoci i gwarantuje takie działanie za każdym razem. Twój pies może swobodnie się poruszać, pozostając suchym.

Przyjazne dla futerka:

Pieluszki zaprojektowane z myślą o futrze – nasze zapięcia zapobiegają przywieraniu futerka do skrzydełek. To sprawia, że ​​zakładanie i zdejmowanie pieluch jest bezpieczne i łatwe.

Uniwersalna ochrona:

Pieluszki z nieprzeciekającą konstrukcją zapewniają spokój ducha niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Idealne do treningu w domu, w czasie podróży oraz podczas problemów z nietrzymaniem moczu.

Komfortowe:

Zapewniają Twojej suczce swobodę ruchów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Wskaźnik wilgotności poinformuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę.

Wskazówki:

  • Dla dodatkowej ochrony użyj jednorazowych wkładek Simple Solution
  • Dla psów płci męskiej wypróbuj nasze pieluszki dla samców.

Tabela rozmiarów:

RozmiarObwód talii
XS23 – 36 cm
S30 – 48 cm
M38 – 58 cm
L – XL46 – 69 cm
XXL56 – 94 cm
Producent

Simple Solution