Selecta HTC Obroża Max biobójcza dla kota i małego psa przeciw pchłom i kleszczom czerwona 43cm [SE-5693]

SKU 9703 Kategorie , ,

22,08 

Brak w magazynie

Przeznaczenie i wskazania:

produkt przeznaczony do odstraszania i  zwalczania pcheł i kleszczy u kotów i psów.

Obroża MAX wykazuje aktywność biobójcza w 48 godzin od założenia produktu na szyję zwierzęcia. Działa repelencyjnie przez  120 dni, zabezpiecza zwierzę przed inwazją pcheł w okresie maksymalnie 47 dni, kleszczy maksymalnie 38 dni. Stosować u kotów i psów dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia, suk ciężarnych i w okresie laktacji.

W przypadku reakcji alergicznej zdjąć obrożę z szyi zwierzęcia i wykąpać go stosując mydło lub szampon. Pianę spłukać dużą ilością wody.

Postać produktu:

obroża do stosowania zewnętrznego w postaci paska o długości 43 cm. Wodoodporna.

Sposób użycia:

Obrożę wyjąć z opakowania i dostosować jej długość do obwodu szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u młodych zwierząt w wieku poniżej 3 miesięcy.

Warunki przechowywania:

Zalecane przechowywanie w suchym pomieszczeniu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od jedzenia i picia.

Ostrzeżenia:

Po założeniu obroży umyć ręce. Pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów (reakcja alergiczna,utrzymujące się podrażnienie) skonsultować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: narażoną skórę spłukać obficie wodą. W kontakcie z oczami: zanieczyszczone oczy spłukiwać dokładnie wodą przez 5 – 10 minut. Unikać silnego strumienia wody – ryzyko uszkodzenia rogówki. Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe.

Substancja czynna:

Substancja czynna: geraniol 13 g/100 g (nr. CAS 106-24-1)

 

Producent

Selecta HTC