Selecta HTC Obroża Max biobójcza dla kota i małego psa przeciw pchłom i kleszczom 43cm [SE-0919]

SKU 9681 Kategorie , ,

15,71 

Brak w magazynie

Substancja czynna:

geraniol 13 g/100 g (nr. CAS 106-24-1)

Przeznaczenie i wskazania:

Produkt przeznaczony do odstraszania i  zwalczania pcheł i kleszczy u kotów i psów.

Obroża MAX wykazuje aktywność biobójczą w 48 godzin od założenia produktu na szyję zwierzęcia. Działa repelencyjnie przez  120 dni, zabezpiecza zwierzę przed inwazją pcheł w okresie maksymalnie 47 dni, kleszczy maksymalnie 38 dni. Stosować u kotów i psów dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia, suk ciężarnych i w okresie laktacji.

W przypadku reakcji alergicznej zdjąć obrożę z szyi zwierzęcia i wykąpać go stosując mydło lub szampon. Pianę spłukać dużą ilością wody.

Sposób użycia:
 

Obrożę wyjąć z opakowania i dostosować jej długość do obwodu szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u młodych zwierząt w wieku poniżej 3 miesięcy.

Działania niepożądane:

W przypadku alergii na olejki eteryczne sporadycznie może dochodzić do miejscowych uczuleń,szczególnie gdy obroża jest zbyt ciasna.

Warunki przechowywania:

Zalecane przechowywanie w suchym pomieszczeniu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturach 5 – 25 st. C Chronić przed działaniem światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od jedzenia i picia.

Skład:

Substancja czynna: geraniol 13g/100g (nr. CAS 106-24-1)

Producent

Selecta HTC