Natural-Vit Witaminka - suplement dla gryzoni 300g

SKU 8932 Kategorie , ,

7,77 

Brak w magazynie

Natural Vit mieszanka uzupełniająca dla gryzoni i królików z dodatkiem naturalnych witamin i minerałów pochodzących z warzyw i owoców.

Kompozycja naturalnych smaków i zapachów zawarta w mieszance suszonych warzyw i owoców pozwala zwierzętom poczuć się jak w ogrodzie pełnym zdrowych smakołyków.

Twój Domowy Pupil nie będzie mógł się oprzeć przygotowanej przez Natural Vit kompozycji smakowej.

Mieszanka jest wzbogacona o nieorganiczne związki niezbędne do normalnego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie.

Zdecydowana większość witamin nie jest syntetyzowana przez organizm, dlatego muszą być dostarczane z pokarmem.

Skład:

owocowy miąższ suszony (jabłko), płatki marchwi, mączka z lucerny, rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich pochodne (płatki buraka), owocowy miąższ suszony (banan), mączka z trawy, kukurydza, rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich produkty pochodne (pasternak suszony), inne nasiona, owoce i ich produkty (granulat jabłkowy), inne nasiona, owoce i ich produkty (granulat z aronii), otręby pszenne, inne nasiona, owoce i ich produkty i ich pochodne (owoc aronii, owoc jarzębiny), owies, śruta sojowa poekstrakcyjna, drożdże, nasiona słonecznika, płatki marchwi, inne nasiona, owoce i ich produkty pochodne (suszone zioła), odtłuszczone mleko w proszku, zarodki pszenne, inne nasiona, owoce i ich produkty pochodne (owoc dzikiej róży), węglan wapnia, nasiona lnu, fosforan monowapniowy, chlorek sodu.

Analiza:

białko 7%, tłuszcz 5%, włókno 14,2%, popiół 4,5%

Dawkowanie:

Codziennie podawać takie ilości, jakie zwierzątko jest w stanie zjeść, średnio 1 – 2 łyżki mieszanki, lub mieszać z pokarmem podstawowym.

Producent

Natural-Vit

Podobne produkty